Warning: A non-numeric value encountered in /home/vgroup/domains/3vgroup.com.pl/public_html/wp-content/themes/Servaq/functions.php on line 5763

Drogi Czytelniku,

Czy zastanawiałeś się, dlaczego warto kupić płytę, której nie znajdziesz w zwykłym sklepie muzycznym, na innych witrynach internetowych czy w popularnych serwisach aukcyjnych? Dziś wyjaśnimy Ci, czym kierujemy się w naszych działaniach.

3V Group Ltd. powstała z marzeń, pasji i połączenia zdolności ludzi, którzy w kreatywny i niebanalny sposób podchodzą do realizacji tego, co dla nich najważniejsze – osiągnięcia celu. I choć brzmi to surowo, jest to praca, która sprawia nam niesamowitą radość i daje mnóstwo szczęścia. My to naprawdę kochamy! I chcemy się rozwijać. Żeby to osiągnąć, potrzebne są oczywiście prócz pasji i zaangażowania, wiedzy czy talentu, oczywiście pieniądze. To one dają nam możliwości do dalszego rozwoju, zbudowania prężnie rozwijającej się firmy, w której każda osoba będzie czuła się doceniana a jej wiedza i kompetencje będą rozwijane w kierunku zainteresowań. Dlatego pomijamy wszystkie kanały dystrybucji, które generują koszta. Wiecie zapewne, że kiedy produkt opuszcza producenta (pieczywa, odzieży i każdej innej branży), przechodzi przez ręce dystrybutorów, którzy oczywiście też chcą zarobić. I tak, wyobraźcie sobie, że produkt musi dojechać do centrum dystrybucji (czy np. hurtowni), z której jest odbierany do innego centrum dystrybucji z którego trafia do sklepu. W ten sposób już nie tylko producent ale i 3 innych pośredników pomiędzy producentem a klientem musi zarobić. To często oznacza, że produkt, za który producent otrzymał np. 10 zł, finalnie mo

że kosztować od 25zł do nawet 100zł. Oczywiście te widełki to czysta teoria, ale wierzcie nam na słowo – tak faktycznie się dzieje. Czasami jest to różnica 50/50 w skali producent-dystrybucja, czasami 20/80 procent. My natomiast postanowiliśmy ograniczyć te różnice do 1 pośrednika – poczty, kuriera, który dostarczy Wam nasz produkt prosto do domu. Dzięki takiemu rozwiązaniu to my dostajemy ok. 70% kwoty, którą wpłacacie podczas zakupu. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze trafiają na nasze inwestycje, a jest ich przed nami sporo. Chcemy bowiem wydawać fajne i ciekawe płyty muzyczne, promować utalentowanych artystów, stwarzać szanse do poznawania Was ale i dawania Wam okazji do poznania nas.

Zatem jeżeli ktoś z Was jeszcze nie zakupił naszej pierwszej płyty i zastanawia się nad tym, to mamy nadzieję, że ten wpis Was przekona, iż jest to dobry zakup. A co do samej płyty, już za kilka dni zaprezentujemy Wam niespodziankę, więc obserwujcie nas na naszych profilach na Facebooku i Instagramie.
Do zobaczenia!
3V Group Ltd.