ON
Tomasz Łukasik Pomysłodawca, twórca i założyciel Wytwórni Muzycznej pod nazwą 3V Group Ltd., który postanowił robić to, co kocha najbardziej – muzykę. Od lat zajmuje się rapem, w tym roku postanowił nie tylko wydać płytę ale również założyć wytwórnię, która będzie promowała utalentowanych ludzi z pasją do muzyki.
ONA
Joanna Rucińska Z wykształcenia administratywista, z doświadczenia marketingowiec, z pasji grafik. Łączy w sobie wiele cech, które wykorzystuje w pracy w 3V Group Ltd. Otwarta na pomysły, kreatywna. Ale gdy chodzi o produkt finalny, jest tylko TAK i NIE. Nie ma miejsca na kompromisy. W pracy liczy się perfekcja, w życiu – być szczęśliwym.
VENI, VIDI, VICI… 3V
3V Group Ltd. to nie tylko wytwórnia muzyczna. Nasz cel – robić dobrą muzykę, zrzeszać świetnych muzyków, fotografów, grafików i innych ludzi z pasją, kreować rynek w stylu, który jest prawdziwy, twórczy a nie narzucony przez pryzmat komercji. Nasi artyści mają pełną swobodę w swojej twórczości i nie są ograniczani przez sztywne wymogi tego „co się sprzeda”. Dla nas liczy się tylko talent i pasja. Masz TO? Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Jeśli nam się spodobasz, możesz liczyć na kontrakt i współpracę.